Masáže

masaz 010

Málo vidím a v důsledku svého hendikepu disponuji citlivějším hmatovým vnímáním, tím jsou díky tomu masáže ode mne účinnější a komfortnější.

Provádím převážně regenerační masáže, které napomáhají k obnovení fyzické a psychické rovnováhy. U klasické a zdravotní masáže se specializuji na bolesti krční a bederní páteře.

V provozovně ve Slavětíně nabízím možnost předehřátí organizmu v infrasauně, což vede k lepším účinků masáže. Infrasauna odstraňuje poruchy spánku, posiluje svaly a klouby a urychluje hojení. Poskytuje účinnou relaxaci a regeneraci organismu.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na telefonu 603 893 592.

Regenerační masáže

Regenerační masáž odstraňuje ochablost, zatuhlost, zkrácení a bolesti svalstva. Regenerační masáž napomáhá k lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Zatuhlé tělo reaguje na masáž uvolněním jednotlivých vláken povolením spazmu. Nastupuje celková regenerace organizmu.

Regenerační masáže se provádějí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které odstraňují únavové látky, kyselinu mléčnou ve svalech. Doporučuje se celková masáž, nejčastěji zad, šije a nohou zezadu. Masáž trvá 60 až 120 minut.

Masáž s využitím baňkové techniky

masaz 006

Masáž baňkami (baňkování), je vakuová terapie. Skleněné nebo plastové baňky se přisají na kůži a vytvoří tak podtlak, který způsobí vtažení kůže s podkožím do baňky, přičemž dojde k výraznému uvolnění svalů a rozproudění toku energií. Dochází tím k čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují. Baňky a baňkování ovlivňují lymfatický systém (látkovou výměnu) a tím stimulují imunitu organismu. Používají se k odstraňování bolesti páteře a pohybového aparátu, příznivě ovlivňují také správnou funkci vnitřních orgánů. Baňkování působí příznivě na bolesti hlavy, únavu či následky stresu.

Baňky se mohou nechat individuálně působit nad kritickými místy (lokální spasmy, místa bolestivých reflexních změn), nebo se jimi přejíždějí olejem namazaná záda, čímž se masírované plochy velmi výrazně prokrví. Terapie pomocí baňkování je výjimečná tím, že docílí velmi intenzivní prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku baňkami se může dostavit velká úleva.

Masáž horkými lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny dokáže rychle navodit pocity úlevy a odpočinku. Masáž uvolňuje pokožku a svaly díky teplu, které se postupně rozlévá po celém těle.

Teplo pravých lávových kamenů ovlivňuje energetické dráhy v těle a působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňuje zatuhlé svaly. Odstraňuje stres, stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, zlepšuje pohyblivost těla, zmírňuje křeče ve svalech, snižuje bolest, detoxikuje a očišťuje tělo od škodlivých látek, zrychluje metabolizmus, zlepšuje látkovou výměnu v těle, bolesti zad, uvolňuje tělo a navozuje velmi příjemnou relaxaci.

Kameny jsou zahřívány ve vodní lázni, ve speciální nádobě na 45 - 55°C. Mají silnou energetickou vibraci. Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický účinek, dovede Vás k absolutní relaxaci a ukolébá ke spánku. Budete se cítit v klidu a vyrovnaní.

Masáže patří k nejstarším a nejpřirozenějším léčebným metodám, které mají velký vliv na naše zdraví a přinášejí pohodu těla i duše. Na rozdíl od přístrojů, které mechanicky provedou daný program, jsou ruce jedinečným nástrojem, řízeným citem, myslí a energií.

Infrasauna

Využijte také při návštěvě provozovny ve Slavětíně infrasaunu, kde se můžete zrelaxovat a zregenerovat organismus.

Nový web

Konečně se nám podařilo zprovoznit webové stránky. Najde zde vše důležité, jaké služby nabízíme, za jaké ceny a kde nás najdete.

Reference

DanielNeP
14.7.2024, 06:26
игры на PS4 или Xbox One - THE DAY BEFORE игра на ПК, GTA 6 дата выхода
Randallemire
20.6.2024, 09:32
browse around this website jaxx wallet download